piątek, 4 kwietnia 2014

Męskie 23

Urodzinowa kartka dla faceta.



A na deser kawałek wiosny, którą dedykuję Marcie. To ta gałązka o której pisałam w poprzednim poście. Ciekawe czy zgadniesz gdzie zostało zrobione zdjęcie ;)
 
 
Pozdrawiam sedecznie :)
Julia

piątek, 28 marca 2014

Jeszcze zimowe filcowe

Długo mnie tu nie było :) Straciłam wenę, choć może niezupełnie. Pomysłów mam dużo, ale z realizacją jakoś trudno. Nie chciało mi się zaglądać na blogi, chociaż kiedyś od tego zaczynałam dzień. Nie wiem dlaczego.
Ale dzisiaj rano zobaczyłam kwitnącą gałązkę i pomyślałam, że pięknie by wyglądało jej zdjęcie na blogu. No i tak sobie tu zajrzałam, a jak już zajrzałam, to pokażę część tego co zrobiłam w ciągu ostatnich miesięcy, bo coś jednak mi się udało :)

Pokrowce na telefony, nawet jeden na tableta. Te pierwsze dość zimowe, obiecałam że będą też wersje wiosenne, więc muszę wziąć się do roboty :)







A na deser broszka, też trochę zimowa.


Pozdrawiam ciepło,
Julia

wtorek, 10 grudnia 2013

Filcowo - workowo i reniferowo

Jak w tytule :)  Najpierw worki i woreczki z filcu - do zapakowania świątecznych drobiazgów, do dekoracji lub rozsiewania zapachu - jak kto woli.




I moje przystojniaki, bez których już nie wyobrażam sobie świątecznych filcaków. Tym razem czerwone:



Renifery oczywiście z Artemio :)

W piątek ostatnie przedświąteczne spotkanie warsztatowe. Są jeszcze wolne miejsca, więc zapraszam.

Pozdrawiam ciepło,
Julia

wtorek, 3 grudnia 2013

Kartki świąteczne w naturalnych kolorach

Co nieco z ostatnich dni. Pomysłów mam więcej, ale z realizacją ciężko.
 


Te dwie powstały dla Artemio Polska. Szczegóły ich powstawania. możecie podejrzeć tutaj.


Tak mi się spodobały, że zrobiłam jeszcze w innych wariantach, np:



Potem dorwałam drewniane klamerki i postanowiłam powiesić gwiazdki na sznurku:

 

Przybłąkał się też renifer, więc przywiązałam mu dzwoneczek, żeby się nie zgubił i dodałam troszkę kolorów dla rozweselenia.



Na koniec zamarzyło mi się coś zupełnie prostego:



To tyle :) Idę realizowac kolejne pomysły.

Pozdrawiam :)
Julia

wtorek, 26 listopada 2013

Prawie zima

Wczoraj spadł pierwszy śnieg. Jeszcze mokry i ciaplaty, ale biały :) I chociaż zupełnie mnie nie cieszy fakt, że pada również na drogi i utrudnia życie kierowcom, to mimo wszystko nastraja mnie do świątecznego tworzenia. Od wczoraj pomysły nie tylko kotłują się w mojej głowie, ale także zaczynają mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Wczorajszy śnieg szysbko stopniał, ale zdążyłam zrobić mu zdjęcie z "piernikiem". Tylko jeden mi na to pozwolił, reszta nie chciała pozować na gałazkach...



...w związku z tym reszta zawisła na płocie :)



Pierniczki wykonane dla Artemio Polska. Szczegóły ich powstawania znajdziecie tutaj.


A taki widok miałam wczoraj z okna pracowni:


Pozdrawiam ciepło,
Julia

poniedziałek, 25 listopada 2013

Dzień Pluszowego Misia

Takie sympatyczne święto dzisiaj mamy. Przedszkolne maluszki z grupy o misiaczkowej nazwie miały dzisiaj pasowanie na przedszkolaka. Z tej okazji otrzymały misiowe upominki do przypięcia, które z przyjemnością uszyłam. Beżowe dziewczynki z kokardkami na głowach i brązowi chłopcy z muchami. Miękko, filcowo i kolorowo :)




Wszystkiego misiowego :)
Julia

piątek, 22 listopada 2013

To i owo z dzwoneczkami

Reniferowe zawieszki to już moja tradycja. Uwielbiam te filcaki. W tym roku męczę brązowe :)




Zawieszki uszyte zostały z produktów Artemio.

Karteczki też mają dzwoneczki. Skromne takie, ale wydają dźwięk :)



I jeszcze jedna z choinkami, których sobie naembosowałam rok temu i właśnie znalazłam.



Zdjęcia kartek wyszły tragicznie, ale pogoda nie sprzyja i jakoś się dzisiaj z aparatem nie lubię.
Wczoraj spędziłam przemiły wieczór warsztatowy. Dziękuje uczestniczkom :) Jeżeli ktoś ma ochotę, to zapraszam na kolejne w czwartek 28 listopada o 18.00.

Udanego weekendu!
Julia