poniedziałek, 14 listopada 2011

Świąteczne kartki

Przeglądając Wasze blogi można zauważyć, że sezon na kartki świąteczne już na dobre się rozpoczął :)

 Nie ukrywam, że i ja lubię świąteczne klimaty, dlatego chciałabym Wam dziś pokazać kilka kartek, które łatwo zrobić, korzystając z gotowych baz  i świątecznych papierów. Często papiery, które mają bogate wzory są trudne do stosowania, ale z tą kolekcją pracuje mi się bardzo dobrze - to Authentic "Wonder". Za każdym razem można z tych papierów wyciąć inny wzór, inaczej je poukładać, co daje nieograniczone możliwości ich wykorzystania.

Poniżej trzy kartkowe inspiracje z wykorzystaniem tej kolekcji.

Kartka na bazie kremowej Anita's, kompozycja ułożona z elementów wyciętych z papieru 15x15 Authentic Wonder Anticipation oraz stempelków, które były dołączone do Docrafts Creativity nr 29:
Kolejne dwie kartki również wykonałam wykorzystując papiery i elementy z tej samej kolekcji, tym razem na zielonej i czerwonej bazie Anita's.

Na tej powycinane i poukładane są warstwowo rożne elementy, gdzieniegdzie podkreślone brokatem w kleju - jak na wszystkich dzisiejszych kartkach:
Ta kartka oprócz elementów 3D ma dwa wysuwane tagi i wstążeczkę organzową przypiętą ćwiekiem:
Prawda, że proste? 

Pozdrawiam,Materiały użyte do wykonania powyższych prac:

  Wonder - Anticipation - papier Authentique 30,5 x 30,5 cm Wonder - Awe - papier Authentique 30,5 x 30,5 cm Wonder - Curiosity - papier Authentique 30,5 x 30,5 cm  Wonder - Icons - Authentique - zestaw elementów ozdobnych Bazy do kartek kwadratowe z kopertami - Kremowe - Anita's - 50 szt.
Bazy do kartek A6 z kopertami - Czerwone i zielone - Anita's - 240g/m2, 50szt.Wstążka z organzy - Green - Anita's - 1,5 mKlej Anita's - Tacky Glue - 120 mlCzarne kwadraty piankowe 3D - 940 szt.Brokat w kleju - Rose Gold - 120 ml


1 komentarz:

  1. Przepiękne kartki! Papier jest uroczy, mnie do tej pory żal go pociąć ;)
    Pozdrawiam ciepło.

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)