niedziela, 15 kwietnia 2012

Wyzwaniowa inspiracja Gościnnej Projektantki

Witam w niedzielny poranek :)

Wczoraj poznaliście Dorotkę i kilka jej prac. Dzisiaj nasz Gość dzieli się z nami swoją inspiracją na trwające aktualnie Wyzwanie #8 - Z WIOSENNYM MOTYWEM I KOLOREM.


Wytyczne kwietniowego wyzwania w Kreatywnym Zakątku z początku mnie przeraziły - z kolorami mi nie po drodze, a już zwłaszcza z żółtym, fiolet z kolei lubię, ale w bardziej ponurych zestawieniach. Kombinowałam, kombinowałam i wykombinowałam takie oto miniaturowe i nie mające żadnego praktycznego zastosowania pudełeczko:Podstawą jest pudełko po zapałkach oklejone papierem książkowym i pokryte warstwą gesso. Zewnętrzną część pudełka pomalowałam przy pomocy gąbki farbami akrylowymi, nakleiłam koronki (żółta jest zabarwiona glimmer mistem), a na szczycie koronkowej góry umieściłam stempelkowgo motylka. Wnętrze pudełka też jest zagruntowane przy pomocy gesso i psiknięte niebieskim glimmer mistem. W środku siedzi przyklejony za pomocą pianki 3d ptaszek i wysiaduje jajka z masy solnej.


Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że pudełeczko jest przeurocze. Serdecznie dziękujemy Dorotce za przybliżenie nam swojej twórczości. Zachęcamy do odwiedzenia bloga Dorotki - znajdziecie tam więcej cudeniek :)

Życzę Wam miłej niedzieli i zapraszam na jutro :)

8 komentarzy:

 1. Cudne to niepraktyczne pudełko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kto by się przejmował praktycznością :) Śliczne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne! Ptaszek jest przeuroczy

  OdpowiedzUsuń
 4. mały skarb :) taki w sam raz do kieszeni ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Urocze pudełeczko - czasami też potrzeba niepraktycznych, ale jakże pięknych i cieszących oko rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przecudne!!! Pudełeczko jak najbardziej praktyczne:) Można w nim podesłać dyskretną wiadomość. Ja kiedyś mojemu mężowi sprezentowałam właśnie takie mikro pudełeczko z mikro fasolką w środku, która była zapowiedzią WIELKIEJ NOWINY ;P

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)