sobota, 14 kwietnia 2012

Weekend z Gościnną Projektantką

Witajcie :)

Weekendowym Gościem kwietnia jest Dorotka - zwyciężczyni Wyzwania #7.
Poznajcie ją :)Witam, mam na imię Dorotka, mieszkam we Wrocławiu razem z mężem i synkiem. Szeroko pojętym rękodziełem zajmuję się od dwóch lat - trochę szydełkuję, próbowałam też swoich sił technice decoupage, ale najchętniej zajmuję się papierową twórczością. Specjalizuję się w małych formach i nie mam pojęcia, jak można zagospodarować cały arkusz 30x30! Najwięcej satysfakcji daje mi praca z mediami - pewnie umiałabym obejść się bez papierów, ale bez farb, mgiełek i crackle accents nie dałabym rady... Lubię też recykling, gromadzę rzeczy niepotrzebne i chętnie w swoich pracach korzystam z tego, co się akurat nawinie pod rękę.
A co robię, kiedy akurat nie masakruję papieru? Spędzam czas z rodziną, studiuję polonistykę (interesuję się współczesną poezją i właśnie usiłuję napisać pracę magisterską), wspinam się, chodzę po górach (ostatnio trochę mniej), czytam, oglądam filmy, przeglądam godzinami blogi :)
 
A oto kilka moich prac:
 

 
 
Koniecznie zajrzyjcie do nas jutro. Dorotka podzieli się z nami swoją inspiracją na trwające wyzwanie - Z WIOSENNYM MOTYWEM I KOLOREM. Zapraszamy!
 
 
 

6 komentarzy:

 1. Cudowne prace, bardzo mi się podobają!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. jakie klimatyczne prace! miło poznać Cię bliżej

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe prace. Bardzo podoba mi się Twój styl.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne, klimatyczne prace! Miło nam bliżej Cię poznać:)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)