sobota, 9 czerwca 2012

Weekend z Gościnną Projektantką

Witajcie :)

Naszym Gościem jest tym razem Edi, której praca zgłoszona na majowe wyzwanie urzekła nas najbardziej. Poznajcie ją :)Witam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie!
Troszkę mam tremę, bo nijak nie potrafię pisać o sobie. Cóż, nie napiszę,że od zawsze robótki były moją pasją... nie, wręcz przeciwnie. Nie były.
W liceum miałam krótki epizod związany z haftem krzyżykowym i tyle. Chociaż... w moim rodzinnym domu, chyba wszyscy po trochu byliśmy rękodzielnikami, bo takie były czasy. Nie było niczego i z tego niczego trzeba było wyczarować coś- mama szyła, babcia dziergała, a mój tata potrafił stworzyć świetny obiad pomimo pustej lodówki. Moja przygoda z robótkami jako taka zaczęła się kilka lat temu w dość prozaiczny sposób.
Dostałam fajny talerz do sera, który w trakcie podróży zwyczajnie się pokruszył się i postanowiłam go naprawić. Zaczęłam czytać, czytać i tak odkryłam decoupage. Oczywiście, poszłam na kurs, a raczej dwa:-)). I tak ta przygoda trwa...kocham decou wytworki, wszelkiej maści recykling, a teraz też papier i coraz bardziej tusze, mgiełki...i inne takie różności. Dlatego na wyzwanie przygotowałam...
 


Co Edi przygotowała na wyzwanie dowiecie się jutro. A teraz obejrzyjcie kilka prac naszego Gościa:

Koniecznie zajrzyjcie na bloga "Wytworki Edi", znajdzecie tam więcej pięknych rzeczy :)

Jutro Edi podzieli się z nami inspiracją na trwające wyzwanie "Cudze chwalicie, swego nie znacie czyli Noc Świętojańska".

Zapraszamy!


8 komentarzy:

 1. Świetne prace:) Miło Cię bliżej poznać Edi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne prace :) Miło poczytać o Tobie :) ps. czy udało Ci się talerz naprawić? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjne prace! Jestem ciekawa Twojej interpretacji tematu aktualnego wyzwania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję! Mnie jest bardzo miło zagościć w Zakątku:-))

  OdpowiedzUsuń
 5. Joasiu, naprawiłam...:-)), na miarę tego , co wówczas umiałam, ale wyszło dobrze jak na laika. Teraz podeszłabym do tematu inaczej...

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne prace, no bo jakże utalentowana Artyska je prezentuje:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję dziewczyny! Bardzo...bardzo...Edi-th :-)) buziole!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)