poniedziałek, 11 czerwca 2012

Nigdy nie kończące się życzenia

Mieliście ostatnio okazję podziwiać karteczkę Rydii wykonaną ze ścinków papieru, których postanowiła się sukcesywnie pozbywać. Moje postanowienie to wyzbycie się papierów bożonarodzeniowych. Poprzednio przygotowałam kartkę w wydaniu męskim, natomiast dziś chciałabym pokazać Wam nigdy nie kończącą się karteczkę z papierów Primy North Country, wykonaną dla bliskiej mi osoby. Druga i trzecia część kartki pozostały puste, ponieważ pozostawiłam tam miejsce na wklejenie tekstu życzeń urodzinowych, który można czytać i czytać na okrągło... :) Niestety ta forma kartki wyklucza wykorzystanie zbyt wielu przestrzennych elementów, dlatego też postanowiłam wykorzystać szablon do wytłaczania Sizzix, by nadać pracy tekstury oraz dodać kika niewielkich elementów wyciętych z papieru, które uprzednio ostemplowałam. Do ich przyklejenia zaryzykowałam wykorzystanie kosteczek 3d, dzięki czemu osiągnęłam chociaż minimum przestrzenności. Zdjęcie prezentuje przód karteczki, natomiast na filmiku - za którego jakość przepraszam, gdyż to mój reżyserski debiut - widać całą resztę.



Materiały:

Pozdrawiam Was serdecznie

5 komentarzy:

 1. Piękna! Wspaniały pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 2. o rany, niesamowita forma!!! i pięknie dobrane papierki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne kolory, a forma ... zawsze mnie zachwyca - oglądam filmik, widzę, co się dzieje, a i tak wydaje mi się, ze to jakieś "czary mary" z tym otwieraniem, obracaniem :)) Muszę się temu w końcu dokładniej przyjrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dopiero po obejrzeniu filmiku uświadomiłam sobie, o co chodzi! Kartka jest świetna, jestem w szoku do tej pory, że coś takiego można stworzyć! :D

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)