poniedziałek, 13 lutego 2012

Wiosenny komplecik

Witajcie :)

Nie wiem jak Wy, ale ja już tęsknię za wiosną. Z tej tęsknoty powstał taki sobie komplecik - skromny jak stokrotki i w delikatnych wiosennych kolorach.

Jedna część zestawu to notesik z kalendarzem na lodówkę. Powstał na kawałku grubszego kartonika. Po oklejeniu go z obu stron papierem Core'dinations w kolorze Tranquil Blue, a następnie naklejeniu na wierzch kawałka ozdobnego papieru w kratkę baza stała się wystarczająco sztywna. Do takich celów gorąco polecam klej w sztyfcie. Rozprowadza się równomierną, cienką warstwą - bez nieregularnych zgrubień, a po wyschnięciu dodatkowo usztywnia całą pracę.
Na bazę nakleiłam kilkadziesiąt karteczek ze zwykłego biurowego notesu, wkłady do kalendarza i białe kwiatki z żółtym ćwiekiem, Dołożyłam kilka gałązek z wykrojnika wyciętych z resztek bożonarodzeniowych papierów.

Drugi notes nie ma zbyt wielu ozdób, ponieważ ma być notesem "torebkowym". Jedyną ozdobą jest żółta satynowa tasiemka, żółte ćwieki i połówki kółeczka z falbanką wycięte wykrojnikiem. Użyłam tych samych papierów, a w środku umieściłam kalendarzowe wkłady i samoprzylepne karteczki.

A teraz - byle do wiosny!

Pozdrawiam Was ciepło :)


Materiały użyte w pracy:
Papier Core Card w kolorze Tranquil Blue
Papier z kolekcji The Good Life
Klej w sztyfcie Stick It
Taśma magnetyczna
Ćwieki 7mm - Italy


1 komentarz:

  1. Śliczny zestaw! Aż mnie ruszyło i za wiosną zatęskniłam ... :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)