sobota, 11 lutego 2012

Weekend z Gościnną Projektantką

Witajcie,
Po raz kolejny mamy przyjemność gościć na naszym blogu Gościa - autorkę wielu pięknych prac wybraną spośród Zakątkowej Trójki Wyzwania #5. Poznajcie Vivę :)


Monika Raczkowska, w sieci szerzej znana jako Viva.
Kobieta wielu zainteresowań, żona wspaniałego męża, matka fantastycznym dzieciom, marnująca czas wolny (haha) na własne przyjemności: scrapbooking, literatura, szydełko i wiele innych słabostek :-). Morza szum, ptaków śpiew, dzika plaża pośród drzew i kubek pysznej kawy... - przynajmniej to ostatnie mam na codzień ;-P.
Trochę konkretniej - scrapbookingiem zajmuje się od prawie 6-ściu lat. Odkryłam to hobby będąc w ciąży z moim starszym synkiem i stopniowo scrapbooking wyparł moją wcześniejszą fascynację - decupage, jako zajęcie mniej śmierdzące i mniej brudzące. Haha - gdybym wtedy wiedziała, jak scrapbooking się rozwinie, ile zajmie miejsca z moim życiu i mieszkaniu itp. to kto wie... ;-)
Oczywiście żartuję - duszę sprzedałam temu hobby, z którego w części uczyniłam również swój sposób na życie. Kocham zapisywać wspomnienia w postaci scrapów, tworzyć kartki w prezencie dla najbliższych i tych trochę dalszych, produkować wszelkiego rodzaju "durnostojki", ktore cieszą moje oko zbierając kurz ;-P. Z wykształcenia jestem informatykiem, jednak od 5 lat jestem pozostającą w domu mamą dwójki wspaniałych chłopców - Filipka (5 lat) i Adasia (3,5 roku). Praca z papierem relaksuje mnie i odpręża, a przy okazji pozwala zająć czymś ręcę i myśli rozbrykanych chłopców w dni, kiedy nie można się nigdzie ruszyć a doskwierająca nuda zaczyna podsuwać dzieciom niesamowite pomysły niebezpiecznych zabaw ;-).

Kreatywnemu Zakątkowi bardzo dziękuję za zaproszenie mnie w roli Gościnnej Projektantki i możliwość zaprezentowania się :-).
Kilka moich przykładowych prac:Po więcej zapraszamy na bloga Vivy :)
A już jutro inspiracja naszego Gościa na aktualnie trwające Wyzwanie #6 - "Afrodyzjaki z kuchennej szafy". Zajrzyjcie do nas, bo warto!
Życzę Wam udanej soboty :)

4 komentarze:

  1. Świetne prace i super bliżej Cię poznać:* Bardzo pozytywna z Ciebie osoba :):):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne prace! Już doczekać się nie mogę jutrzejszego posta i interpretacji Vivy kuchennych afrodyzjaków :>
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)