piątek, 9 września 2011

Wyzwanie #1


Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na nasze pierwsze zakątkowe wyzwanie. Jego temat brzmi tak, jak jeden z piękniejszych okresów w roku:

BABIE LATO

Ostatnie promienie leniego słońca i delikatne pajęcze nici lekko unoszące się w powietrzu to najbardziej charakterystyczne cechy babiego lata. Jesteśmy przekonane, że zainspirują Was do stworzenia wyjątkowych interpretacji.

Aby zgłosić pracę na wyzwanie należy skorzystać z narzędzia inlinkz umieszczonego na końcu posta. W miejscu, w którym opublikowane jest zdjęcie pracy (blog, galeria) proszę umieścić link do naszego wyzwania. Wasza interpretacja może mieć dowolną formę i być wykonana z dowolnych materiałów (niekoniecznie kupionych w Kreatywnym Zakątku, choć jest to mile widziane). Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana i tylko jedna.

Spośród zgłoszeń wylosujemy nagrodę dla jej autorki (autora):Trzy najlepsze według nas prace zostaną nagrodzone takim banerkiem:Autorkę jednej z nich zaprosimy do gościnnego projektowania w wyzwaniu następnego miesiąca.

Prace można zgłaszać do 27 września, wyniki zostaną ogłoszone 30 września.


Tak poradził sobie z tematem nasz Zespół Projektowy (szczegóły możecie poznać na blogach Projektantek):


i ja - Red Star


Serdecznie zapraszamy do udziału zarówno w tym, jak i w kolejnych wyzwaniach. Wśród osób, które wezmą udział we wszystkich wyzwaniach półrocza rozlosujemy dodatkową nagrodę. Nasze zabawy będą ukazywały się co miesiąc.
14 komentarzy:

 1. Temat świetny, prace rewelacyjne. Zgłaszam i moją babsko-letnią ramkę :-). Czy można zgłosić więcej niż jedną pracę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Viva - niestety zgłaszamy tylko jedną pracę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne wyzwanie. Mam nadzieję, że zdążę ;d

  OdpowiedzUsuń
 4. Temat jak najbardziej na czasie (wczoraj pierwszy raz w tym roku zobaczyłam babie lato, prace piękne i inspirujące dlatego nieśmiało zgłaszam się do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. a czy mozna zglosic wiecej niz jedna prace?

  OdpowiedzUsuń
 6. Planetko, zgłaszamy tylko jedną pracę

  OdpowiedzUsuń
 7. Zainspirował mnie temat i właśnie kończę karteczkę :D
  Ale nie dam jej do konkursu, bo dopiero zaczynam zabawę ze scrapem i za bardzo się wstydzę... Zwłaszcza jak widzę takie piękne rzeczy!

  OdpowiedzUsuń
 8. Panno Pandko! Między innymi po to są wyzwania, żeby się sprawdzić i może spróbować czegoś nowego. Czekamy na Twoją pracę, nie wymiguj się :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja się też trochę boję bo to moje pierwsze karteczki, ale niech tam....raz kozie....

  OdpowiedzUsuń
 10. Panno Pandko na prawdę to moja druga kartka w życiu - nie bój się na pewno jest dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zostałam zmuszona! :) Ale dodaję...

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)