niedziela, 8 stycznia 2012

Dla Scrabblistki

Zestaw dla Pani, która namiętnie gra w Scrabble. Od razu wiedziałam, że będzie w róże. Wymyśliłam sobie, że na wieczku pudełka będą kostki z literkami imitujące te scrabblowe. Żeby wszystko było jak należy weszłam na jakąś stronę związaną z tą grą z listą literek z punktami. Wybrałam losowo jakieś tam literki, wydrukowałam, przykleiłam na tekturę modelarską, wycięłam pocieniowałam i gotowe :) Poprzyklejałam na pudełko jak mi się wydawało najlepiej i zabrałam się za notesy. I nagle... Patrzę na to pudełko, a tam 7 literek - tyle ile każdy gracz ma zawsze do dyspozycji. No i patrzę dalej, a tam konkretne słowa i to jeszcze adekwatne do pasji adresatki pudełka. Przysięgam, że i ilość, i wybór liter i ich ułożenie to zupełny przypadek, który odkryłam jak już wszystko było przyklejone i wyschnięte :)

Do pudełka zrobiłam dwa notesy - jeden na lodówkę, a drugi do torebki, dlatego nie ma kwiatków, żeby był wygodniejszy w użytkowaniu. Białe kwiatki zrobiłam sama - z mojego ulubionego sznurka :)Pozdrawiam ciepło :)
Julia

5 komentarzy:

 1. Śliczna ! Ja kiedyś też namiętnie grałam i nawet już szukałam takich drewnianych kosteczek do scrapowania - niestety bez efektu :)), ale widzę, ze wydruk komputerowy też jest bardzo efektowny :))

  OdpowiedzUsuń
 2. :) świetnie ubrałaś to pudełeczko dla scrabblistki. to się nazywa pomysłowość!

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja miałam przyjemność obejrzeć ten komplet na żywo :) Jest piękny, bardzo kobiecy. A te wszystkie zbiegi okoliczności chyba wróżą Pani szczęście w grze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny zestaw, bardzo delikatny i kobiecy :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)