niedziela, 18 grudnia 2011

Dla młodszych - ciąg dalszy :)

Witam!

Kolejna twórcza sesja z dziećmi zaowocowała następnymi pracami. Dzisiaj jest trochę bardziej kolorowo, chociaż akcentów świątecznych nie zabrakło - dwie karteczki zrobione głównie z elementów z wspomnianego wczoraj Zestawu Świątecznego. Na niebo chłopcy zażyczyli sobie kawałka błękitnego filcu. Najbardziej mnie zaskoczyło to, że laski z pianki posłużyły za płozy sań. Z ręką na sercu - sama bym na to nie wpadła :) Jedne sanie wiozą choinki, a na drugich zjażdżają bałwanki z białych pomponów.Z pluszowych pomponów powstał maleńki misiaczek. Uszy zrobiliśmy ze zwiniętych kawałków drucika w prążki, a muchę ze złotego drucika.Sama zrobiłam kwiatka - w 5 minut - z prążkowanych drucików i białego pompona.A przy dopingu taty powstał kosmaty stwór - z prążkowanych drucików i pluszowych pomponów.


Jeszcze raz serdecznie zachęcam do kreatywnych zabaw z dziećmi. Założę się, że wiele z Was zaskoczy dziecięca pomysłowość. Ja jestem pod wrażeniem wyobraźni moich dzieci. I zapewne jeszcze nie raz mnie zaskoczą :)

Miłego dnia!

4 komentarze:

 1. Piękne kolorowe prace, zaskakujące rozwiązania, powiem więcej my dorośli częściej powinniśmy czerpać z dziecięcych inspiracji. Słodko pozdrawiam małych twórców i ich mamę oczywiście;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjne rzeczy! Chłopaki chyba odziedziczyli zdolności po bardzo kreatywnej Mamie :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo! Talent i kreatywność na medal:)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)