piątek, 11 marca 2011

Tusze kredowe ColorBox

O tuszach ColorBox już wspominaliśmy na blogu. Dzisiaj chcielibyśmy się skupić na tuszach kredowych. Są mało popularne, a szkoda, bo mają bardzo fajne właściwości. Szybko schną i dobrze kryją. Odbite nimi motywy mają matową, kredową powierzchnię. Są wodoodporne po wyschnięciu. Idealnie nadają się do postarzania i cieniowania papieru. Można je równiez stosować na folii, gipsie, wypieczonej glinie i innych powierzchniach. Jest bardzo łatwy w użyciu, więc szczególnie polecamy go osobom, które dopiero zaczynają zabawę z tuszami. Oprócz tych wszystkich zalet mają jeszce jedną ciekawą właściwość - doskonale nadają się do kolorowania stempli. Wystarczy nabrać go mokrym pędzelkiem bezpośrednio z poduszeczki lub nanieść np. na akrylowy bloczek. Wtedy można go łatwo mieszać z innymi kolorami.uzyskując nowe odcienie.
Na filmie poniżej można zobaczyć m.in. właśnie ten sposób kolorowania odbitych motywów. W ten sam sposób można używać pigmentowych tuszy ColorBox.Użyte w filmie pędzelki to pędzle wodne - bardzo przydatne i wygodne narzędzie. Znajdziecie je tutaj.

Na koniec zapraszamy na promocję w Kreatywnym Zakątku. Do północy 14 marca do każdych 50 zł wydanych na zakupy w sklepie dajemy w prezencie losowo wybrany tusz kredowy Cat's Eye. To świetna okazja do wypróbowania tego rodzaju tuszu. Prezent ulega zwielokrotnieniu - przy zamówieniu za 100 zł otrzymasz dwa różne tusze, przy 150 zł trzy itd.

Serdecznie zapraszamy!

1 komentarz:

  1. Dzięki za brązowy tusz! Jestem fanką Colorboxów, a ich brąz jest boski i bardzo precyzyjnie odbija!

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)