sobota, 19 marca 2011

Sezon kartek na Wielkanoc rozpoczęty

Ostatnimi czasy większość czasu poświęcanego na kartkowanie przeznaczam na kartki świąteczne. Powstało ich już trochę, na początek pochwalę się tymi:


Wykonane na bazach Anita's. Papiery z kolekcji Spring Time, zestaw stempli "Hens" z Artemio, a kwiatki z Primy. Jajka wycięte wykrojnikiem Nesting Easter Eggs Quickutz.

Ciąg dalszy nastąpi :)

8 komentarzy:

 1. Śliczne!
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 2. Z całym szacunkiem....infantylność. Proponuję sięgnąć trochę głębiej w symbole, bo co zając czy królik ma wspólnego ze Zmartwychwstaniem????? Przerażająca infantylność.....to są chyba kartki dla niemowlaków? Celowo nie podam swojego nicku żeby nikt nie miał problemu i nie musiał się obrażać. Moja rada: sięgnij głębiej a odkryjesz prawdę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z całym szacunkiem Szanowny Anonimowy... Chyba masz jakieś przerażające kompleksy. Mój blog to raczej nie jest dobre miejsce na autoterapię. Nie sądzę, żeby podanie przez Ciebie nicku mogło sprawić problem komukolwiek poza Tobą.
  Moja rada: więcej tolerancji i odwagi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartki śliczne a kury na nich bardzo fajne :-)

  Początki są zawsze trudne i niestety trzeba się liczyć z komentarzami takimi jak powyższy od osób które próbują anionimowo odreagować swoje niepowodzenia lub problemy osobiste. Jest to stwierdzona jednostka chorobowa. Proszę się nie przejmować zakompleksionym anonimem, który raczej powinien wzbudzać litość nad swoją osobą.

  Anonimowi proponuje zgłościć tą haniebną herezję do najbliższej jednostki Świętej Inkwizycji, gdzie z pewnością zostanie sprawiedliwie osądzona.
  Natomiast sam Anonim niech się zgłosi do zamkniętego oddziału psychiatrycznego lub conajmniej do poradni zdrowia psychicznego zanim wyrządzi sobie lub innym jakąs krzywdę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Do Anonimowego:
  może Ty sięgnij głębiej a odkryjesz swój rozum ? :/
  P.S Mam 26 lat a kartki mi się podobają! O zgrozo! Jestem jeszcze niemowlakiem!? :D :D

  OdpowiedzUsuń
 6. A co jajko, kura i inne stwory maja wspolnego z KATOLICKIM swietem.
  Zmartwychstanie to swieto katolickie i takich kartek bede szukal.

  OdpowiedzUsuń
 7. A mój proboszcz znad święconki zawsze mówi o jajeczku i zajączku jako symbolu Wielkanocy, widać też się nie zna. Mam dziwne wrażenie, że trawka i jajeczko przyjemniej wyglądają na kartce z życzeniami dla najbliższych niż Pan Jezus ukrzyżowany.
  Na szczęście żyjemy w wolnym kraju i każdy może sobie szukać czego mu brakuje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pozwolę się dołączyć do tej dyskusji....jajko owszem jest symbolem nowego życia, natomiast pozostałe zwierzątka nie mają ze Zmartwychwstaniem nic wspólnego, to czysto marketingowe wytwory tak jak Mikołaj z reniferami. A to że proboszcz mówił o zajączku to wcale nie jest dla mnie argument że mam to przyjmować bezkrytycznie. A to czy trawka wygląda lepiej niż krzyż, który jest znakiem zwycięstwa nad śmiercią i bezsensownością życia to już niech każdy sam sobie odpowie w swoim sercu, czego tak naprawdę szuka w życiu w drodze do wieczności....krzyża się nie boję i wręcz się nim chlubię i nie jest to wcale dla mnie gorszy widok. Święto Wielkiejnocy jest najważniejszym świętem dla katolika, jest szczytem wszystkich świąt i takie też są dla mnie. Powodzenia w poszukiwaniach tego czego nam brakuje....obyśmy wszyscy doszli tam gdzie jest dla nas zaplanowane miejsce.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)