środa, 14 listopada 2012

O Twórczych Spotkaniach słów kilka

Od września w zakątkowej pracowni raz w miesiącu odbywają się Twórcze Spotkania Towarzyskie. Idea zrodziła się po to, by zajmujące się rękodziełem osoby z okolicy miały możliwość spotkania się, porozmawiania, wymiany pomysłów i porad, a przede wszystkim spędzenia czasu w miłym towarzystwie i twórczej atmosferze. Na spotkaniach kartkujemy, scrapujemy, stemplujemy, dekupażujemy, a nawet haftujemy i szydełkujemy - co kto lubi.

Do tej pory było tak (a raczej tyle zdążyłam złapać aparatem):

Tamira i Ela ozdabiają skarbonki:
 
które wyszły rewelacyjnie, o tak:


 
Już-nie-Panna Pandka koloruje stempelki:
 
i robi swoje wypieszczone pandkowe karteczki:


Asia odkrywa uroki pracy z maszynką:


to jej pierwsza w życiu kartka - piękna, prawda?

 
 
Ale ostatnim razem było inaczej (pomijając przemeblowanie w pracowni). Odwiedziła nas Pani Kasia z naszej lokalnej krapkowickiej gazety. Bacznie przyglądała się robótkom i poznawała uroki robótkowania, między innymi kolorowania stempelków. Jako instruktor w tej dziedzinie wystąpiła.. no któż inny jak nie Pandka :) Pani Kasia skrzętnie notowała najważniejsze informacje.Stenia ozdabia kuferek na skarby:

Kuferek jeszcze nie jest gotowy, ale wierzcie mi, że wygląda oszałamiająco :)

Zapraszam wszystkich, którzy chcą się do nas przyłączyć. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w sobotę. O terminie najbliższego poinformuję niebawem.

Pozdrawiam wszystkie uczestniczki spotkań :)
Julia5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę takich warsztatów w zasięgu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gwiazdeczko, dziękuję za warsztaty i miłe słowa o kartkach :* Cudownie się bawię u Ciebie i tylko czekam na następne spotkanie! Pozdrów Stenię ode mnie, kuferek wyszedł genialny!!

  Ps. A artykuł to sobie wydrukuję i powieszę na ścianie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej Pandko, ja też nie mogę się już doczekać następnego spotkania, pozdrawiam :*

   Usuń
 4. Dzień Dobry,

  Zapraszamy do wzięcia udziału w piątej już edycji konkursu na "Blog firmowy roku".
  Odbywający się co roku konkurs cieszy się dużą popularnością. Biorą w nim udział zarówno blogi profesjonalne jak i debiutujące, a zwycięzcy otrzymują wyróżnienia, które będą mogli zamieścić na swoich blogach, oraz rozgłos z uwagi na promocję konkursu w mediach marketingowych.

  W tym roku konkurs startuje pod patronatem uczelni Collegium Civitas w Warszawie, gdzie również odbędzie się jego finał.

  Więcej informacji dotyczących konkursu, nagród oraz listę blogów, które zgłosiły swój udział w konkursie można znaleźć na stronie:http://blogifirmowe.wordpress.com/
  Nasz fanpage: http://www.facebook.com/blogifirmowe

  Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia swojego bloga do udziału w konkursie.
  Jest to świetna okazja by pokazać się nowym odbiorcom, pozyskać kolejnych czytelników, otrzymać stosowne rekomendacje od profesjonalistów oraz stawić czoła konkurencji!

  Z wyrazami szacunku,
  Sylwia Rytel

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)