wtorek, 4 stycznia 2011

Witamy w Nowym Roku...

...i składamy Wam najserdeczniejsze życzenia:
zdrowia, radości, spełnienia marzeń - tych dużych i tych malutkich oraz wytrwałości w realizowaniu noworocznych postanowień :)


Jak co roku ogarnia nas to samo uczucie - tyle przygotowań, tyle oczekiwania na te wyjątkowe dni... i nagle się okazuje, że już mamy nowy rok. Chcąc podtrzymać nieco świąteczną atmosferę proponujemy zrobienie albumu na zdjęcia z minionych Świąt.

Dla przykładu prezentujemy dwa bardzo proste albumy:

Pierwszy - zrobiony na bazie albumu do oklejania A5. Śrubki zostały zastąpione metalowymi kółkami do albumów. Do ozdobienia zostały użyte m.in. papiery "A Silent Night" Papermania, złota  i bordowa organzowa wstążka.

  

Drugi album ma okładki z tektury modelarskiej oklejonej na brzegach rozwiniętym sznurkiem DekorTWIST. Kartki zostały "pożyczone" z pierwszego albumu. Całość ozdoniona papierami i ćwiekami z świątecznych papierów z serii Forever Friends Papermania i świąteczną wstążką.


Do albumu wystarczy powklejać zdjęcia i gotowe. Taki album ze zdjęciami wnuczków przy choince to dobry prezent dla babć i dziadków - już niedługo będą mieli swoje święto :)

To tyle na dzisiaj. Przypominamy, że w Kreatywnym Zakątku do 7 stycznia trwa promocja na filc w arkuszach 30 x 40 cm.


Pozdrawiamy serdecznie,
Kreatywny Zakątek


1 komentarz:

  1. śliczne....takie rposte, ale mi sie bardzo podobają, lubię takie:)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)