piątek, 10 grudnia 2010

Tuszowana promocja :)

Witamy!

Od dzisiaj - czyli 10 grudnia - do poniedziałku 13 grudnia mamy w Kreatywnym Zakątku promocję na tusze Cat's Eye. Tylko teraz cena tuszu to jedyne 6,49 zł! Ostatnio w sklepie pojawiły sie nowe kolory.  W sumie mamy w ofercie około 100 kolorów,  więc naprawdę jest w czym wybierać.

Tusze Cat's Eye to wysokiej jakości produkty renomowanej firmy Clearsnap. Kształt kociego oka sprawia, że są bardzo wygodne w użyciu. Podwyższona poduszka umożliwia stosowanie jej do stempli o różnych rozmiarach. Tusze są nietoksyczne, bezkwasowe, produkowane na bazie wody. Pudełko z tuszem ma wymiary 4,7 cm x 2,7 cm.
W ofercie mamy dwa rodzaje tych tuszy:

Szybkoschnące na większości powierzchni, idealne do scrapbookingu i innych kreatywnych projektów. Dają znakomite efekty przy stosowaniu na papierze, folii, wypieczonej glinie, gipsie itp. Dla urozmaicenia efektu można je mieszać z innymi kolorami lub wypolerować np. miękką szmatką. Wodoodporne i trwałe. Łatwe w użyciu nawet dla początkujących.

Pigmentowe - Pigment Brush Pad
Wolnoschnące, trwałe, nie blakną z upływem czasu. Idealne do embossingu i cieniowania.  Czas schnięcia zależy od rodzaju papieru, na którym używa się tuszu.

Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)