czwartek, 8 lipca 2010

Promocja weekendowa

Mamy dzisiaj dwie wiadomości: jedną dobrą, a drugą... jeszcze lepszą :) Nie wiemy która jest która, zaczniemy od stałej obniżki cen na:
Przy okazji chcemy poinformować, że definitywnie rozstajemy się z marką FIMO. Wnioskując z opinii naszych klientów oraz własnych doświadczeń jej jakość pozostawia ostatnio wiele do życzenia. Wszystkim poszukującym lepszej i tańszej alternatywy z przyjemnością i nieukrywaną ulgą polecamy markę SCULPEY renomowanej amerykańskiej firmy Polyform - wiodącej na rynku mas plastycznych. Masy Sculpey słyną na świecie z wysokiej jakości, bogatej palety kolorów oraz różnorodności mas, które zaspokoją potrzeby hobbystów o różnych upodobaniach i różnym stopniu zaawansowania, a także profesjonalistów w tej dziedzinie.

Osoby, które lubią tworzyć, a nie pracowały jeszcze z masami plastycznymi gorąco zachęcamy do spróbowania - to naprawdę świetna zabawa.

Druga z dobrych wiadomości to PROMOCJA WEEKENDOWA. Do niedzieli 11 lipca do północy udzielamy 10% rabatu na wszystkie zakupione w naszym sklepie artykuły. Rabat naliczany jest automatycznie na etapie składania zamówienia.

Zapraszamy do sklepu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad :)